Yerli kripto para borsası bitlo.com kullanıma açıldı.

bir önceki ismi binans.com olan yerli kripto para borsası bitlo.com, hakan baş, alper afşin özdemir ve mustafa alpay iş ortaklığıyla kullanıma açıldı.

esasen 2017’de temelleri atılan, şubat 2018’de üye alımına başlayan binans.com, şirketin isim değişikliğinin ardından haziran 2018 itibarıyla alım ve satım işlemleri aktif durumda. şu anlık BTC, ETH ve XRP alış/satış işlemleri yapabildiğiniz bitlo.com türkiye’nin en güvenilir, en kapsamlı ve en hızlı kripto para borsası olma misyonunu benimsemiş durumda.

şimdilik EFT ve havale ile para yatırma işlemlerini kabul eden bitlo.com, sisteme üye olduğunuzda size banka hesabı bilgilerini paylaşıyor. bu bilgiler üzerinden 7/24 para yatırma işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. ancak ne yazık ki başka bir isime kayıtlı banka hesabından para yatırma işlemi gerçekleştiremiyorsunuz; sadece adınıza açılmış bireysel banka hesaplarından yapılan para yatırma işlemleri kabul ediliyor.

EFT/Havale için minimum 100₺ para yatırma limitinin olduğunu ayrıca belirtmek gerek. ancak kripto para alırken böyle bir limit yok. 1₺’ye de kripto para satın alabiliyorsunuz.

bitlo.com güvenliğinize ve gizliliğinize de ayrı bir önem gösteriyor. -kullanıcı sözleşmesine göre- bitlo.com, hesap bilgilerinizi şifrelenmiş olarak saklıyor ve asla üçüncü şahıslarla paylaşılmayacağı sözünü veriyor. ayrıca kripto paralarınız, güvenlikli soğuk depolarda, çevrimdışı cüzdanlarla muhafaza ediliyor.

her seviyedeki müşterilerine hizmet sunabilmek için sade ve akıllı bir arayüz sunan bitlocom ayrıca iki faktörlü doğrulama ve 7/24 destek hattı gibi ek hizmetleri de bünyesinde barındırıyor.

gelişmeleri bitlocom twitter hesabından takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir